DOŁĄCZ DO NAS!

Czy jesteś chętny do pracy w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie ?
A może najnowsze technologie radiowe i światłowodowe to twoja pasja ?

6G Networks potrzebuje właśnie Ciebie! Dołącz do operatora działąjącego na terenie Warszawy i okolic i pomóż nam wnieść zmianę w jakości usług telekomunikacyjnych!

Miejsce pracy: Warszawa - Ursus

Opis Stanowiska:
  • montaż i konfiguracja anten Ubiquity na zewnątrz budynku
  • montaż okablowania światłowodowego lub miedzianego w budynkach
  • montaż okablowania światłowodowego na zewnątrz budynku
  • podstawowa konfiguracja sieci komputerowych klienta (routery z/ Wifi)
  • montaż i konfiguracja sieci światłowodowych FTTH
Wymagania:
  • prawo jazdy kategorii B
  • samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • możliwość pracy na wysokościach
  • mile widziana znajomość technologii FTTH
  • mile widziana znajomość technologi radiowych
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa + system premiowy)
  • umowa o pracę
  • szkolenia z zagadnień związanych z telekomunikacją
  • narzędzia niezbędne do realizacji zadań

  • wyszukiwanie nowych klientów, oraz praca z obecnymi
  • sprzedaż usług telekomunikacyjnych
  • realizacja zakładanych planów sprzedaży
  • telefoniczna, mailowa i osobista obsługa klienta na przydzielonym obszarze
  • raportowanie działań handlowych
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowym
Oferujemy:
  • elastyczny czas pracy
  • szkolenia z zagadnień związanych z telekomunikacją i sprzedażą

Oferty prosimy kierować na adres: praca@6gnet.pl

Prosimy dołączyć klauzulę o ochronie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”